SURFset 2024 - alias SURF-Z

Standen, uitslagen, kampioenen en andere zaken die we niet meer kunnen graveren op de overvolle trofee.

SURFset 2024 winners:
Carole Grootenboer, Yvonne Klaassen, William van Santen en Damiet de Wit (Team Wiliams)!

Type 'menu' + Enter -- for available commands.

»Information

»Kampioenen

2024 - Team Wiliams - Carole Grootenboer, Yvonne Klaassen, William van Santen en Damiet de Wit
2023 - Team Clijsters - Lonneke Walk, Philip Stein, Rob van der Werff & Fieke Kamps
2022 -
2021 - Yvonne Rouwhorst
2020 -
2019 - Roel Rexwinkel
2018 -
2017 - John Doove & Inez Westermann
2016 - William van Santen
2015 -
2014 - Willem-Jan Verkleij
2013 - Lonneke Walk
2012 - Fran├žois Kooman
2011 - Lonneke Walk
2010 - Jan Michielsen

»Players

Team 1 - Agassi - John Doove
Team 1 - Agassi - Manon van Eijden
Team 1 - Agassi - Wladimir Mufty
Team 1 - Agassi - Kirsten Veelo


Team 2 - Borg - Lars Leunissen
Team 2 - Borg - Yvonne Rouwhorst
Team 2 - Borg - Alexander Wisse
Team 2 - Borg - Haili Hu
Team 3 - Clijsters - Lonneke Walk
Team 3 - Clijsters - Philip Stein
Team 3 - Clijsters - Rob van der Werff
Team 3 - Clijsters - Fieke Kamps
Team 4 - Djokivic - Robert Jan Bood
Team 4 - Djokivic - Evelien Renders
Team 4 - Djokivic - Selwyn Jonges
Team 4 - Djokivic - Damiet de Wit
Team 4 - Djokivic - Bob Masar
Team 5 - mcEnroe - Doris Deckers
Team 5 - mcEnroe - Pytrik Dijkstra
Team 5 - mcEnroe - Leonie Dominguez
Team 5 - mcEnroe - Kim Stolk
Team 5 - mcEnroe - Saskia Roelofsen
Team 6 - Federer - Peter Clijsters
Team 6 - Federer - Teun Fransen
Team 6 - Federer - Laura de Kievit
Team 6 - Federer - Wouter Leenards

»Program 25 april 2024

17:00 Warming-up

17:30 Start Ronde 1

18:00 Start Ronde 2

18:30 Start Ronde 3

19:00 Start Ronde 4

19:30 Hapje, drankje en prijsuitreiking/snacks, drinks and prize ceremony


»Route

T.V. Tie-Breakers https://www.tiebreakers.nl

Valentijnkade 132
1095 KH Amsterdam

Command not found!

Type 'menu' + Enter -- for available commands.

sudo SURF-Z:/$